Karolína Plíšková zavítala na Cibulku

Plíšková

Karolína Plíšková je světová tenisová hráčka, tenisový vzor mnoha dětí, semifinalistka letošního Roland Garros a hlavně skvělý člověk. Jedny z jejích prvních kroků na české půdě ji vedly na Tenis Cibulka, kde se 11. června ve spolupráci s Pražskou plynárenskou uskutečnil tenisový turnaj Nadace Karolíny Plíškové.

Výtěžek z celé akce (200 tisíc korun) byl slavnostně předán dětskému onkologickému oddělení v motolské nemocnici. Pozvání na turnaj přijalo nejen mnoho osobností ze světa sportu, například Kateřina Neumanová, Patrik Berger, Vladimír Šmicer, Petr Pála, Lukáš Dlouhý, ale také děti z Tenisové školičky Tenis Cibulka s rodiči. Pro děti
byl připraven bohatý program, trenéři Tenisu Cibulka pro ně připravili mnoho aktivit, děti sportovaly, kreslily, užily si malování na obličej a hrály deblový turnaj, stejně jako jejich dospělí soupeři.

Vítězky turnaje sestry Havlovy si pak proti „Káje“ zahrály tři gamy a kromě hlavní ceny si odnesly skvělý zážitek,
který pro ně zajisté bude velkou motivací v jejich budoucí tenisové kariéře. Tenis Cibulka také poprvé odkryl první
část z rozsáhlé rekonstrukce, kterou prochází, v nejbližších týdnech bude stavba dokončena, a areál tak poskytne nové prostory pro mnoho druhů cvičení, jako je například jóga, funkční fitness a tanec.