Zakleté bytosti postraší děti v Kinského zahradě

Pohádkový les

Chcete, aby se vaše děti krásně bály? Aby pomohly strašné čarodějnici usmažit pavoukové palačinky a princi pak nasytit strašlivého draka? Tak s námi vstupte alespoň na jeden den do pohádky a přivítejte s námi podzim zvesela.

Městská část Praha 5 a společnost Velká dobrodružství pro vás připravily na sobotu 23. září od 10 do 17 hodin speciální pohádkový les. Na kilometrové trase v Kinského zahradě pod Petřínem (vstup z Holečkovy ulice) na vás
i vaše děti budou čekat čerti, víly, princ s princeznou, perníková chaloupka, vodník a další oblíbené postavičky z českých pohádek. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání.

Již osmý pohádkový les, kterého se každým rokem účastní tisíce dětí i dospělých, se koná pod záštitou radního Prahy 5 Petra Lachnita (ANO). Vstup je zdarma. Trasa výletu začíná přímo u budovy muzea. Pokud chcete být přednostně posláni na cestu v čase, který vám vyhovuje, zaregistrujte se týden před akcí na www.velkadobrodruzstvi.cz do  formuláře v rubrice Pohádkový les. Přijít můžete ovšem i bez registrace. Dorazte v jakémkoli počasí, budete se dobře bavit.