Již podruhé se diskutovalo k Participativnímu rozpočtu

Participativní rozpočet

Ve čtvrtek 12. 10. 2017 proběhlo v Zastupitelském sále MČ Praha 5 druhé veřejné setkání k projektům Participativního rozpočtu Prahy 5.

Předmětem setkání byla diskuze nad schválenými projekty a informace o veřejném hlasování k výběru vítězných projektů. Letošní ročník Participativního rozpočtu Prahy 5 je pilotním ročníkem, do nějž se zapojilo celkem 19 projektů. Sedm z nich na základě následných jednání postoupilo do fáze hlasování. Všichni navrhovatelé odvedli skvělou práci a my jim tímto velice děkujeme!

„Jsme nadšeni z toho, s jakou vervou se naši občané zapojili do pilotního ročníku Participativního rozpočtu, který je pro nás skvělou zpětnou vazbou ohledně toho, co si naši občané na Praze 5 přejí vybudovat. Již nyní připravujeme další ročník tohoto projektu a doufáme, že se nám díky němu podaří oslovit co největší počet občanů, kterým není Praha 5 lhostejná“, řekl 1. zástupce starosty Martin Slabý (ANO).

Od 18. 10. do 8. 11. 2017 probíhá veřejné hlasování o vítězných projektech na tomto odkazu: https://vote.d21.me/vote/NJ6FfSuhQ

Více informací o aktuálním dění kolem Participativního rozpočtu naleznete na stránkách: participativnirozpocet.praha5.cz