Hlubočepský masopust vypustil příšery do ulic!

Masopust_Barrandov

Spolek Prokopovo ve spolupráci s radnicí Prahy 5 i letos pořádal tradiční Hlubočepský masopust, který se tentokrát konal 17. února 2018.

Již legendární hlubočepský masopust se vrátil do Prokopského údolí a podvečerní program pak do nadčasové zlíchovské sokolovny!
Přespolní maškary dorazily do Hlubočep posíleným karnevalovým vlakem, který je vyzvedl na Smíchovském nádraží a pokračoval po klasické trase přes plácek (který byl zachráněn a žije!) u Pražského semmeringu, ulicí Pod Útesy a přes žvahovský kopec do zlíchovské sokolovny.

Na Plácku i během průvodu byly připraveny pochutiny a nápoje na zahřátí, stejně jako byly nabízeny originální masky. Průvod zpestřovaly různé masopustní taškařice, u malovaného domku to potom byla přetahovaná. Fašank nakonec zakotvil na Zlíchově, kde už maškary čekal bohatý venkovní (hudba, famózní catering Hamtam, opékání buřtů, domácí uzeniny, chutné cosi z oblasti nápojů atd.) i vnitřní program (dětská a dospělácká soutěž o nejlepší masku, tombola, fotoateliér Photon aj.), který vyvrcholil večerním vystoupením kapely Roombaa a DJ Růžový Partner.