Ragbyový svátek se blíží. Tým New Zealand Ambassador´s XV se utká s českým národním týmem!

10-24-075-IMG_0451

Ragby je v povědomí všech lidí nedílně spjato s Novým Zélandem a my máme tu čest již po čtvrté přivítat na hřišti FCC Rugby Arény Tatra Smíchov hráče týmu New Zealand Ambassador´s XV.

Novozélandští ragbisté patří mezi nejlepší ragbisty světa a tým New Zealand Ambassador´s XV je symbolem nejkrásnější cesty diplomacie mezi národy, která vede skrz sport. Hráči v černých dresech s kapradinou na hrudi předvádějí nejen skvělé ragby, ale i svůj národní bojový tanec HAKA, která je pověstná svými škleby a grimasy, při jejímž sledování Vám bude běhat mráz po zádech.

V předešlých ročnících Novozélanďané vždy vyhráli. Přijďte i Vy nasát atmosféru tohoto jedinečného sportu plného nápaditých akcí a gentlemanského přístupu a podpořit k vítězství český národní tým, který od posledního zápasu urazil obrovský kus cesty za svým snem kvalifikovat se na Mistrovství světa 2023 ve Francii.

Hlavní zápas se odehraje v sobotu 16. 6. 2018 od 16:00 na hřišti FCC Rugby Arény RC Tatra Smíchov ve Smrčínské ulici na Praze 5.

Vstupenky je možné zakoupit on-line na http://tatrasmichov.sport-ticket.cz/online/#/rugby.