Outdoor Training Club vás dostane do kondice

NRC - trénink - 15. 10. 2016

Ať jsou vaše tréninkové cíle jakékoliv, zavázali jsme se, že je s vámi dosáhneme venku, v přírodě, na čerstvém vzduchu. Bouráme zdi, zahazujeme činky a propouštíme zorničky ze zajetí číselných displejů. Ať už hledáte parťáky pro každodenní fitness, přestavbu těla nebo se jen chcete dostat do menších kalhot, máme tréninkový program pro vás!

Tréninky budou probíhat zdarma každý týden: 

Úterý od 18 hodin Lohniského 903/11, 152 00 Praha 5

Čtvrtek od 18 hodin – Kinského zahrada

Začínáme od úterý 19. června 2018 na Barrandově

Jak budou jednotlivé tréninky vypadat?

Intervalový trénink – (IT) je silově vytrvalostní typ tréninku. Pracujeme a vyvíjíme sílu, výbušnost, rychlost, ale i vytrvalost. Nezapomínáme na stabilitu a koordinační složky pohybu. IT tréninky jsou pro každého, zacvičí si u nás jak profi sportovci, tak sportovci rekreační či sportem absolutně nepolíbení lidé. Každému pomůžeme dosáhnout svého maxima, takže zahoďte stud, vezměte dobrou náladu, pohodlné sportovní oblečení a dorazte za námi si dát pořádně do těla!

Každý trénink bude vypadat jinak. Společně dosáhneme zvýšení síly, rychlosti, vytrvalosti a hlavně se vám zvedne sebevědomí!

Průběh tréninku

Každý trénink začínáme kvalitním zahřátím a celkovým protažením. Zahříváme se během, běžeckou abecedou, a dalšími způsoby. Každý nový trénink je originální a nestane se, že by se tréninky opakovaly. V rámci tréninků využíváme veškeré přirozené věci, které jsou v daném okolí, jako jsou lavičky, stromy a další. Samozřejmě pracujeme i s vlastní vahou. V repertoáru máme i moderní pomůcky jako TRX, Gun-eX, medicinbaly, odporové gumy a jiné. Všechny pomůcky Vás naučíme ovládat.

Intervalový trénink je vhodný pro muže i ženy každého věku. Avšak není doporučen pro lidi trpící astmatem, srdečními chorobami. Účast na tréninku je na vlastní nebezpečí!

 

U nás se neříká „nejde to a nemůžu“!

Nejsme z cukru, takže cvičíme za každého počasí. 🙂 

 

V případě dotazů se obraťte na následující kontakt:

Jakub Vobořil

+420 725 936 598

jakub.voboril@outdoortrainingclub.cz

http://outdoortrainingclub.cz/

honza.hadraba10@gmail.com

honza.hadraba10@gmail.com