Pohádkový les odhalí zakleté princezny i ježibaby

Pohádkový les

Blíží se podzim, tedy doba, kdy ze svých brlohů vylézají ježibaby, loupežníci, čerti, za stromy se schovávají zakleté princezny a mezi komíny starých domů se vynořují duchové, strašidla a bílé paní.

Chcete se krásně bát a dobře pobavit? Městská část Praha 5 pro vás připravila na neděli 23. září 2018 od 10 do 17 hodin speciální Strašidelný pohádkový les. Na kilometrové trase pod Petřínem na vás i vaše děti budou číhat nejrůznější strašidla z pohádkové říše. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Komu se podaří vysvobodit z hadího zakletí krásnou princeznu?

A kdo pomůže pirátovi najít ztracený poklad? Kdo zachrání lesního skřítka a kdo nasytí ptáka Noha? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání. Trasa pohádkového lesa začíná u Musaionu (vstup Myší dírou z ulice Holečkova) a vstupné je zdarma.

Záštitu nad akcí, která každým rokem láká tisíce zájemců, převzal radní Prahy 5 Petr Lachnit (ANO). Více informací a možnost registrace najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství – www.veldo.cz nebo na Facebooku.