Zažít Barrandov jinak 2018 bude opět sbližovat sousedy

zažít barrandov

Letošní ročník sousedské slavnosti Zažít Barrandov jinak se uskuteční v sobotu 15. září od 12 do 19 hodin na novém místě – na plácku okolo Pegase před ZŠ V Remízku. Na původním místě bude v září už čilý stavební ruch v souvislosti se stavbou kostela Krista Spasitele.

Smyslem celé akce je vytvořit na jeden den prostor pro setkání sousedů. Těch, kteří se znají, ale i těch, co se ve shonu všedního dne často jen míjí. Vznikne tu prostor, kde se mohou představit zajímaví lidé, kteří na Barrandově žijí – řemeslníci, umělci, ale i zájmové spolky a tak dále.

Po loňském úspěšném ročníku, na který v průběhu celého odpoledne přišlo odhadem tisíc lidí, si pro vás opět připraví stánky stálice Zažít Barrandov jinak, třeba Papírová pimprlata, spolek Za lepší Barrandov, Spolek rodičů Chapliňák, barrandovský oddíl ČSOP Sportík, knihotoč i kolotoč šátků a náušnic, Lego dílnička, bude i slackline. Z novinek zatím mnoho neprozradíme, právě se dopékají, snad jen, že se můžete těšit na hudební vystoupení… a možná dorazí i koně. Odkud? Přijďte to v sobotu 15. září zjistit.

Novinky v programu můžete sledovat na Facebooku Zažít Barrandov jinak nebo na webu www.zazitmestojinak.cz/locations_/praha/praha-5/barrandov.

Pokud žijete na Barrandově a chtěli byste se představit, prezentovat svůj projekt nebo jen přiložit ruku k dílu, napište na e-mail: zbj1@seznam.cz.