Senioři, pojeďte do Libochovic

libochovice

Odbor sociální problematiky a prevence kriminality ÚMČ Praha 5 opět pořádá výlet pro seniory. Jde o jednodenní výlet autobusem, jehož cílem bude tentokrát zámek Libochovice a muzeum českého granátu v Třebenicích.

Výlet je naplánován ve dvou termínech na čtvrtky 13. a 20. září. V obou budou vypraveny dva autobusy, pro zájemce z řad seniorů je tedy připraveno 188 míst. Výlet, nad kterým převzal záštitu radní Petr Lachnit (ANO), je určen pro občany ve věku nad 60 let s místem trvalého bydliště na území městské části Praha 5. Zájemci bude vydán poukaz po předložení občanského průkazu.

Místem výdeje poukazů bude 7. září prostor „Výdeje parkovacích oprávnění ZPS“, Preslova ulice č. 5 (roh náměstí 14. října a Preslovy ulice) od 8 do 12 hodin. Pokud nebudou vydány všechny poukazy tento den, další možnost bude v úřední dny: pondělí a středa od 8 do 18 hodin ve 2. patře v kanceláři č. 216.

Autobus bude pro držitele poukazu přistaven v den odjezdu od 8.30 hodin u stanice metra Radlická na zastávce autobusu 904. Předpokládaný návrat je okolo 17 hodin. Výlet je pro účastníky zcela zdarma a zahrnuje dopravu i vstupy do objektů.