Vzdělávací a informační centrum Prahy 5 připravilo nové kurzy italštiny

vic italština

Vzdělávací a informační centrum Praha 5 Vás zve na již dlouho očekávané netradiční kurzy italského jazyka. Dan a Domenico, který je rodilý mluvčí, Vás v hravém a strhujícím dialogu přesvědčí, že základem cizího jazyka je pochopení kultury a životního stylu. Slovní zásoba a gramatika se pro Vás rychle stanou samozřejmostí.

Dvojice zkušených lektorů pro Vás na tento rok připravila 15 lekcí po 90 minutách. Výuka bude probíhat ve 3 skupinách dle úrovně znalostí: začátečníci, pokročilí a konverzace.

První lekce proběhnou ve čtvrtek 13. 9. 2018 ve Vzdělávacím a informačním centru Praha 5 na adrese Štefánikova 249/30.

Kurzy budou probíhat v malých skupinkách. Můžete se těšit i na malé občerstvení v italském stylu.

Kurz nabízíme za příznivou cenu 2250 Kč (150 Kč/lekce).

Neváhejte s přihlášením, kurzy se rychle plní.

Přihlášky a další informace na e-mailu info@vicpraha5.cz nebo na tel.: +420 739 310 119

Kurzy jsou koncipovány jako dlouhodobé a v případě volné kapacity dostupné i novým účastníkům. Počítáme s pokračováním v dalším pololetí.

 

A kdo je náš lektor?

DAN SAMEK

Kdo Dana zná, ví, že je to člověk s vášní pro učení a že se svým žákům věnuje s pečlivostí zahradníka, který se stará o své květiny.  Se zápalem a péčí provede své studenty labyrintem gramatických pravidel a komunikačních situací a spolu s nimi se raduje z pokroku, ke kterému společně směřují. Vychází z Komenského principu škola hrou, Schola ludus, čímž se jeho hodiny stávají nejen poučné a jazykově přínosné, ale také záživné a zábavné. Lektorovo nadšení pro studium a používání italského jazyka má i pevné základy ve studiu oboru Italianistika na FFUK, doplněné dlouhodobými pobyty v Itálii (Trentino, Florencie, Benátky). Během šestileté lektorské praxe Dan vypozoroval a osobně vyzkoušel, které postupy fungují, čemu studenti rozumějí, co očekávají a co potřebují. Nechte se i Vy Danem provést krásami italského jazyka.