V MŠ Grafická měly děti přes léto nabitý program

Prázdninový provoz v mateřských školách je určen pro rodiče, kteří vzhledem ke svému zaměstnání musí umístit své dítě do mateřské školy i v období letních prázdnin. Chodit do jiné MŠ na krátkou dobu, mezi jiné kamarády a učitelky, je pro děti i jejich  rodiče velká a mnohdy náročná změna.

Naše škola byla otevřená po ostatní školy jako třetí v pořadí, a to v termínu od 6. 8. do 17. 8. 2018. Motto našeho prázdninového provozu bylo „Letní radovánky s novými kamarády“. Snažili jsme se připravit dětem pestrý program plný her a pohybu s maximálním využitím našich obou velkých zahrad se vzrostlými stromy a množstvím herních prvků. Důraz byl kladen na posilování vztahů mezi dětmi a vytváření přátelských vztahů mezi nimi. Vzhledem k vysokým letním teplotám děti využívaly hojně pitný režim a upřednostňovaly hry ve stínu stromů.

Letní provoz v naší MŠ proběhl bez problémů, děti a jejich rodiče se cítili spokojeně a bezpečně. Velmi nás potěšilo hodnocení rodičů, jejichž dětem se v naší mateřské škole velmi líbilo. Co víc bychom si mohly jako učitelky přát.

 

Irena Rousková

učitelka  MŠ Holečkova 38, Praha 5

 

ZŠ a MŠ Praha 5 – Smíchov
Grafická 13, Praha 5, 150 00
Email: reditelka@zsgraficka.cz
Web: www.zsgraficka.cz
Web: www.facebook.com/zsgraficka/