Tisková chyba v říjnovém vydání časopisu Pětka

Vážení a milí sousedé,

do úvodníku říjnového čísla časopisu Pětka, který dnes vychází, se vloudila tisková chyba. Termín voleb pochopitelně připadá na pátek 5. 10. 2018 a sobotu 6. 10. 2018, nikoliv na 5. 9. 2018 a 6. 9. 2018, jak je v textu chybně uvedeno.

Omlouváme se a děkujeme vám všem za pochopení.

Níže přinášíme text úvodníku se správnými daty.

Vážení a milí sousedé,

těsně před volbami do zastupitelstev se k vám dostává říjnové číslo naší Pětky. Samozřejmě, že bych vás chtěl ke komunálním volbám pozvat. Budu velmi rád, když k nim v pátek 5. 10. nebo v sobotu 6. 10. 2018 přijdete. Vaše volební účast pro mne bude důkazem, že práce starosty, radních a všech zastupitelů má smysl, protože vám, občanům, není jedno, kdo se stará o vaši čtvrť, v níž žijete a na které vám záleží. Z mnoha setkání s vámi vím, že se nám společně hodně věcí povedlo, že máme hodně práce „rozdělané“, že jsme vytvořili spoustu vizí, které se ubírají správným směrem a bylo by dobré na nich začít pracovat a dokončit je. A pokud se cokoliv nepovedlo – vždy je prostor k nápravě.

Rozhodnete-li se jít k volbám, nastudujte prosím pečlivě způsob hlasování, který není úplně jednoduchý. Vážím si vašeho času a byla by škoda, aby vaše hlasy propadly. Děkuji vám.

Politiku na chvíli opustím. A přiznám se, že se cítím být opuštěný a někdy je mi smutno, protože jsme se museli rozloučit s Yasminkou. Psí slečna, kterou jsme měli na předvýchovu ze Střediska výcviku vodicích psů Jinonice na dobu určitou, vyrostla a přišel čas návratu do psí smečky. Nebylo to lehké, ale z dobrých zdrojů víme, že se Yasmině daří dobře. Možná jsme inspirovali někoho z vás k pomoci s předvýchovou štěňat, o kterou středisko hodně stojí. Věřte nám – stojí za to!

Téma, které musím zmínit, je Taneční centrum Praha. Z nedávného setkání „Žvahov restart“ mám pocit, že jednání TCP přispělo k semknutí místní komunity, která chce mít na Žvahově plnohodnotnou devítiletou školu. Již poněkolikáté mohu všechny ujistit, že radnice s naprostou rozhodností zastupuje jejich zájmy. Náš postoj ke Žvahovu lze vyjádřit jednoduše: „My volíme devítiletku!“

Přeji všem příjemný podzim, hezké čtení a (z)volte dobře

Ing. Pavel Richter, starosta Prahy 5