Na letošním Pohádkovém lese bude čarovat Sněhová královna

pohádkový les

Chcete, aby se vaše děti skvěle bavily? Aby pomohly statečné Gerdě vysvobodit kamaráda Káje ze spárů Sněhové královny? Vezměte je s sebou v sobotu 4. května 2019 do Lohniského ulice na Barrandově.

Na děti čeká i sběr pavouků

Od 10 do 17 hodin tam pro vás městská část Praha 5 a společnost Velká dobrodružství připravily Pohádkový les, tentokrát „Po stopách Sněhové královny“ na motivy známé pohádky Hanse Christiana Andersena. Záštitu nad akcí převzal radní Petr Lachnit (ANO).

Na kilometrové trase lesem budou na děti čekat herci v překrásných kostýmech a u nich budou vaše ratolesti na jednotlivých stanovištích plnit zapeklité úkoly. Pomohou děti zasytit hrachem starou vránu a princi pochytat splašené koně? Dokážou čarodějnici nasbírat dost pavouků na polévku a hodné babičce rozpustit zakleté rampouchy?

Na startu u vstupu do parku vyfasují děti průvodní dopis, do kterého budou sbírat razítka. V cíli pak od kouzelné Sněhové vločky dostanou všichni malí poutníci krásný dárek.

Dorazte v jakémkoliv počasí, budete se dobře bavit. Pokud nechcete stát fronty, můžete se zaregistrovat na www.veldo.cz. Více informací denně na FB Velká dobrodružství. Vstup je zdarma.