Wellness centrum pro seniory šlape

wellnes1

Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci zahájilo provoz Wellness centra pro seniory z Prahy 5 v Zubatého ulici 10 loni na podzim. Nabídka služeb byla rozšířena tak, aby byla uspokojena potřeba  zájemců z řad seniorské veřejnosti.

Velkou roli zde zcela jistě sehrála dostupnost služeb, zejména bezbariérovost a v neposlední řadě kvalita poskytovaných služeb. Po zahájení provozu se na základě poptávky zájemců a vzájemného dialogu s návštěvníky
těchto služeb rozšířil provoz i o další prvky, které se staly součástí širokého spektra nabídky.

Wellness centrum pro seniory se již nyní, za poměrně krátkou dobu provozu, těší zájmu, oblibě a poměrně vysoké návštěvnosti. A nejen to, dá se říci, že se centrum stalo pro své návštěvníky běžnou součástí jejich každodenního života a zároveň plní svůj účel. Vybrat si mohou z nabídky masáží dle vlastní volby, od klasické masáže po speciální liftingové masáže obličeje, k dispozici jsou i lávové kameny a rašelinové zábaly. Zvolit můžete i pedikúru, manikúru a parafínové zábaly rukou. Pedikúra se poskytuje i těm, kteří jsou hospitalizováni v nemocničních zařízeních a domácnostech.

Pro řadu návštěvníků se staly oblíbenými a úlevnými koupele ve speciální vaně s bočními dvířky a s hydromasáží,
kterou se naučili využívat. Kadeřnictví pro dámy, ale i pány se stalo rovněž vyhledávanou službou. Někteří návštěvníci si zvykli objednávat takzvaný wellnessový den, jak sami říkají, kdy využívají během pár hodin vícero
služeb najednou, například pedikúru, masáž, koupel a některou z kadeřnických nabídek. Pro ty, kteří ještě o těchto službách nevědí nebo zatím váhají, se na 6. května od 10 do 15 hodin připravuje den otevřených dveří ve wellness centru.

Návštěvníci budou mít možnost osobně vidět jednotlivá pracoviště, od masérny, pedikérny, koupelny se speciální
hydromasážní vanou, kadeřnictví po aktivizační místnost, kde bude připraven speciální program. Probíhat budou i konzultace s odborným personálem, jehož zástupci odpovědí na dotazy. Po prohlídce bude následovat příjemné posezení v komunitní zahradě a neobvyklé tvoření z rostlin a přírodních materiálů inspirované z Japonska.

Pokud vás naše nabídka inspirovala, navštivte webové stránky, zavolejte (257 319 198 či 775 613 519) nebo se přijďte osobně podívat.

Více informací najdete na www.csop5.cz