Letní street food, Itálie nebo Mexiko? V květnu si na Smíchově vybere každý

food

Na milovníky dobrého jídla čekají v květnu na Smíchově tři zajímavé akce. 

Letní street food

11.5.2019, od 10:00 do 20:00 – Smíchovská náplavka – Hořejší nábřeží

Přijďte 11.5.2019 na Smíchovskou náplavku ochutnat pouliční gastronomii z celého světa. Jelikož se blíží léto, dramaturgie festivalu bude zaměřena kromě street food klasiky na zmrzliny, exotické ovoce, prosecco, osvěžující limonády a koktejly. V létě jistě přijde k chuti lehká středomořská kuchyně, ryby, saláty, hummus, asijské pokrmy a saláty. Nezůstanete ochuzeni ani o grilovaná masa, mexické tacos, španělské tapas, gruzínské šašliky, či venezuelskou arepu. Letní street food doplní bohatý doprovodný program v duchu latinskoamerických rytmů.

Sledujte FB událost

 

 

Zažij Itálii

15. 5. 2019 od 8:00 do 20:00 – Pěší zóna Anděl

Mama Mia! Přijďte ochutnat 15. 5. na pěší zónu Anděl ty nejlepší italské delikatesy, parmskou šunku, bůvolí mozzarellu, parmezán, olivové oleje, zmrzliny, čerstvé těstoviny, výběrovou kávu, pizzu, seafood, pesta, antipasty atd. Vychutnejte si sklenku šumivého prosecca či aperolu za doprovodu italských melodií. V rámci našeho fotokoutku se můžete zvěčnit na Vespě u římského Kolosea.

Vstupné je zdarma

Sledujte FB událost

 

Zažij Mexiko

22.5.2019, od 8:00 do 20:00 – Pěší zóna Anděl

Mexiko, Mexiko, sombrero grande tequila! Každý správný amigo Mexika dorazí 22. května na pěší zónu Anděl, která se změní na malé mexické zocalo (náměstí). Ochutnejte tradiční mexické buritos, kukuřičné placky, nachos, pikantní salsa omáčky, tacos, quesadillas nebo churros. Žízeň uhasíte mexickými limonádami Jarritos a chybět samozřejmě nesmí ani typická tequila. O hudební doprovod se postarají temperamentní mariachi a La Familia salsa band, kteří Vám nejen zahrají, ale i zatančí.

Prožijte s námi pestrobarevný den plný exotických chutí, vůní a hudby!

Vstupné je zdarma

Sledujte FB událost

 

Více informací o akcích najdete na www.foodevent.cz