Ratolest Fest není jen zábava, ale i pomoc druhým

Ratolest Fest 2019

Šestý ročník Ratolest Festu, který se konal v sobotu 25. května 2019 již tradičně na náplavkách Rašínova a Hořejšího nábřeží, přinesl spostu zábavy, ale také díky vám opět pomáhal.

Letošní ročník ročník dětského festivalu plného smíchu a zábavy návštěvníkům sliboval nabitý program. A nabitý opravdu byl! Počasí se vydařilo a tak dětem nic nebránilo užít si pestrou nabídku aktivit. Organizátoři pro ně připravili stovku interaktivních stanovišť: od sportovních klubů, školek, výtvarné dílničky či hudební koutky a mnoho dalšího.

Ratolest Fest 2019 ovšem ani letos nezapomínal na děti, které se kvůli své nemoci nemohou takto bavit se svými kamárady. Ratolest Fest totiž spolupracuje s Klinikou dětské hematologie a onkologie v FN Motol a díky vám se podařilo nasbírat 11 beden plných výtvarných potřeb a přáníček pro nemocné děti, které se právě v Motole léčí. Velké díky patří i dobrovolníkům za jejich obětavou práci.

Tento festival má opravdu smysl a i my doufáme, že za rok se díky vám podaří vybrat ještě více pomůcek, které dětem při pobytu v nemocnici nejvíce chybí. 

Více o Ratolest Festu 2019 jsme psali zde.